strona głównamapa strony
Biuro tłumaczeń DIT powstało w 1993 roku i jest jednym z najstarszych warszawskich biur tłumaczeń. DIT jest firmą rodzinną, co w połączeniu z dużym doświadczeniem na rynku, w wyraźny sposób kształtuje jej charakter. Świadczone usługi mają wysoką, wypracowaną przez lata jakość, a atmosfera współpracy zawsze pozostaje ciepła i sympatyczna. Niewielki zespół pozwala nam działać szybko i reagować elastycznie na potrzeby naszych klientów. Oferta obejmuje wszystkie rodzaje usług związanych z tłumaczeniami.

Na początku nasza działalność miała charakter lokalny. Z biegiem lat w naszym portfolio przybywało jednak klientów instytucjonalnych, reprezentujących wiele prestiżowych marek z rozmaitych branż. Dziś świadczymy kompleksowe usługi w zakresie obsługi firm, wykonując tłumaczenia ze wszystkich języków i o dowolnej tematyce. Często współpraca ma charakter wieloletni, co naszym zdaniem jest najlepszą wizytówką dla świadczonych przez nas usług i najlepszą nagrodą za pracę, którą zawsze staramy się wykonywać jak najlepiej. Pisemne Referencje od niektórych z naszych klientów znajdą Państwo w odpowiedniej zakładce naszej strony.

Siedziba firmy zawsze mieściła się na Żoliborzu i tak jest do dziś. Obecnie biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko Placu Wilsona - w samym sercu dzielnicy, w miejscu dobrze skomunikowanym, blisko centrum miasta. Wszelkie potrzebne dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.

Dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie...
... i zapraszamy do współpracy!

Z poważaniem,
Jakub Stępień
Właściciel

DIT Biuro Tłumaczeń Jakub Stępień, ul. Mickiewicza 33A/2, 01-625 Warszawa
e-mail: dit@dit.com.pl, tel.: 0048 22 869 74 80, fax : 0048 22 833 62 08, kom: +48 608 404 920

kreacja / realizacja: FLAMASTER STUDIO © 2010 DIT